aeroklubopolski
PostWysłany: Wto 7:59, 01 Lip 2014    Temat postu: MASTER-TRUCK 2014

W związku z organizowaną imprezą MASTER-TRUCK na terenie naszego lotniska w dniach 18-20 lipca 2014 r. uprzejmie proszę o udzielenie pomocy przy organizacji tej imprezy. Jak co roku, Aeroklub nasz będzie obsługiwał parking co przynosi dla naszego Aeroklubu duży zastrzyk środków niebędnych na utrzymanie sprzętu lotniczego. W tym roku również zamierzamy obsługiwać parking. Proszę o przybycie i zaangażowanie się w obsługę parkingu.
Aeroklub dla każdej osoby uczestniczęcej w obsłudze parkingu udzieli następujące bonusy:

- zaliczone prace społeczne za cały rok (1200,00 zł). Osoby które wykonały prace społeczne to "nadwyżka" prac społecznych będzie zaliczona na poczet latania lub/i skakania;
- ekwiwalent finansowy w kwocie 200,00 zł za dzień pracy przy obsłudze parkingu (możliwość uzyskania gotówki do ręki);
- możliwość umorzenia zaległości finansowych.
Proszę o przynycie i zwięcie udziału w pracach przy obłudze parkingu.

Janusz Golinkiewicz