Forum www.aeroklub.opole.pl Strona Główna www.aeroklub.opole.pl

karola

PostWysłany: Wto 15:33, 21 Maj 2013    Temat postu: Skoki w tandemie - pytanie

Witam,
czy zajmujecie się organizacją skoków w tandemie dla klientów indywidualnych? Jeśli tak, to proszę o informację dotyczącą ceny takiego skoku, terminów jego realizacji i innych wymagań. Na stronie nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Wiem, że w Kamieniu Śląskim organizują takie skoki, ale do Was miałabym bliżej. Pozdrawiam.

PostWysłany: Pon 9:06, 27 Maj 2013    Temat postu:

Uszanowanie,
bywa że w PNW organizuję skoki tandemowe, ale odbywają się one w tej chwili nieregularnie.
Więcej info u mnie, w zakładce kontakt do sekcji są moje namiary,
Łukasz.
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.aeroklub.opole.pl Strona Główna -> Sekcja Spadochronowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do: